9/9 Prima start van onze jeugdploegen

Categorie: Nieuws Atomix
Geschreven door Gerrit Vertommen

Zaterdag stond er eerste editie van de Memorial André Vertommen op het programma en streden de J16 voor een plaats in de A reeks van de VHV competitie.  Zondag waren onze M16 en J18 aan de beurt om trachten een ticket te bemachtigen voor deze Vlaamse topcompetitie.

 

8 meisjesploegen vonden zaterdag de weg naar de sporthal van het Atheneum in Keerbergen waaronder ook onze nieuwbakken M12 ploeg.  De ploeg van coach Gerrit moest aanvankelijk nog wat wennen aan spelen op groot terrein, maar dat liep gaandeweg vlotter er vlotter.  Proficiat voor de inzet van de meisjes, deze groep kan alleen maar groeien.  De meisjes van Leuven wonnen uiteindelijk het tornooi en mochten zo de wisselbeker in ontvangst nemen van Hilde (echtgenote van André).  Dank aan alle vrijwilligers die zorgden voor catering, organisatie tornooi en uiteraard de Scheidsrechters.  Ondertussen waren de J16 van coach Dario aan de slag in Gent.  Zij speelden een sterk tornooi en veroverden een ticket tot de VHV A reeks.  Ze behoren zo tot de 9 beste teams van Vlaanderen in hun categorie.  Zondag was het de beurt aan de M16 olv. Julie Van Espen.  Zij namen de maat van Leuven, Kortessem en Kortrijk strijden met 4 andere teams om de titel van Vlaams Kampioen in hun categorie de komende maanden.  De J18 hadden de verste verplaatsing (Roeselare).  Olv. nieuwbakken coach Ben Schroven bleven onze jongens ongeslagen, met poulewinst tot gevolg.  Dit betekent ook voor hen de kwalificatie voor de VHV reeks A.  Het werd zo een zeer mooi weekend voor onze jeugdploegen en de start van hopelijk een mooi seizoen.

 

De M12 samen met de meisjes van Uilenspiegel

Groepsfoto deelnemende ploegen Memorial André Vertommen

Organisator Luc samen met Hilde en Jente (kleindochter van André)

J16 olv. Coach Dario Maetens

 

M16 olv. coach Julie Van Espen

J18 olv. coach Ben Schroven

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews